انجمن مردمی «گلباف پایدار من»

و چه خوب فرزندانی داری ؛ گلباف پایدار من ، که برایت انجمنی از جنس دل های مهربانشان ساخته اند. که تو را قشنگ تر کنند.
آنقدر که همگان تو را به معنای ژرف پایداری هایت بشناسند.

بایگانی

۱ مطلب در شهریور ۱۳۹۹ ثبت شده است

انجمن «گلباف پایدار من» به عنوان یک تشکل مردمی برای کمک به پیشرفت و آبادانی منطقه گلباف تشکیل شده است. هیات موسس این انجمن، فعالین فرهنگی و اجتماعی و دغدغه مندان منطقه گلباف هستند که پیش از این و در سال‌های 95 تا 98 در قالب پویش «گلباف من»، تجاربی از فعالیت‌‌های توان‌افزا در جهت توسعه پایدار منطقه گلباف داشته‌اند. در سال 1399 و بنا به ایده جمعی از دغدغه‌مندان گلباف، و پس از برگزاری شش جلسه گفتگو و تبادل نظر در ماه‌های اردیبهشت و خرداد و تیر سال 1399، طرح اولیه تشکیل این انجمن مورد وفاق قرار گرفت و با تدوین اساسنامه، فعالیت رسمی آن پس از تصویب اساسنامه شروع شد.
این انجمن مردمی و خودجوش، در چارچوب قوانین مصوب جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کند. موضوع فعالیت انجمن، پیشرفت و آبادانی منطقه گلباف در استان کرمان است و به طور مشخص ماموریت خود را «کمک به توسعه، توان‌افزایی و شکوفایی سرمایه‌های انسانی در گلباف» قرار داده است. در شروع فعالیت انجمن، تمرکز ویژه بر کودکان و نوجوانان خواهد بود، اما به تدریج و پس از رشد انجمن و بالارفتن ظرفیت فعالیت، و جذب همراهان کافی، سایر اقشار منطقه گلباف نیز می‌توانند هدف برنامه‌های انجمن قرار بگیرند.
عضویت در انجمن «گلباف پایدار من»، داوطلبانه است و با استفاده از بسترهای فضای مجازی، علاقه‌مندان از هر جای ایران و یا جهان می‌توانند در آن نقش آفرینی کنند. افراد علاقه مند پس از مطالعه اساسنامه و اعلام پایبندی به آن می‌توانند از طریق تکمیل فرم عضویت الکترونیک، همراه آن شوند. اطلاعات بیشتر درباره این انجمن، در آدرس golbafpm.blog.ir قرار دارد.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۳ شهریور ۹۹ ، ۱۹:۴۱
گلباف پایدار من